Сфера наукових інтересів – виготовлення виробів, які за рахунок пластичної  обробки набувають визначних властивостей щодо точності, чистоти поверхні, міцності тощо. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України». Доцент, канд. техн. наук Іващенко Віталій Вадимович (випускник 1960р), працює на кафедрі з 1960 року, читає курси: “Технологія гарячого штампування та конструювання штампів”, “Технологія виробництва ковальсько-штампувального устаткування та штампового оснащення”, “Основи технології штампувального машинобудування”. Керівник наукових робіт з віброімпульсного формування виробів із порошкових матеріалів та технології ячеїстозаповненої кераміки. Автор 80 друкованих наукових робіт (дві надруковані у США), у тому числі 17 винаходів. Винахідник СРСР. На двох збагачувальних фабриках Полтавського гірничо-збагачувального комбінату (м. Комсомольськ) практично без ремонту працюють десятки років біля півтисячі гідроциклонів з карбіду кремнію, виготовлених  Броварським заводом порошкової металургії за розробленою ним технологією. В. Іващенко – організатор (1959 р.) і художній керівник студентського Естрадного Театру Аматорів КПІ „ЕТА”, драматург, режисер, актор. Театр “ЕТА” – лауреат усіх всесоюзних фестивалів аматорського мистецтва. У 1987 році йому, єдиному в Україні студентському театру, рішенням Міністерства культури України і Київського виконкому було надано статус державного театру-студії. Автор книги „Роки студентські!” (з репертуару студентського комедійного театру). Автор 12 поетичних збірок філософської і любовної лірики. Має власний поетичний сайт: “viiv.co.ua”. З 1975 року – тележурналіст. Автор і ведучий науково-популярних програм «Інформація і науково-технічний прогрес»,   «Наука і життя», «Телетехнотека» та освтньо-публіцистичних циклів  «Запитуйте-відповідаємо» і «Закон є закон». Автор двох документальних фільмів: «Ніч народження Конституції» і «Гордість України» (про Новокраматорський машинобудівний завод) і кількох навчальних телефільмів з кодифікації українського цивільного права. Автор і виконавець телевізійного циклу «П’ять хвилин для душі». Нагороджений Дипломом Державного комітету Ради Міністрів Української РСР по телебаченню і радіомовленню (1975 р.) і Почесними грамотами Міністерства праці і соціальної політики (2002 р.) і Міністерства юстиції України (2004 р.). Заслужений працівник культури України. Доцент, кандидат технічних наук Добровлянський Сергій Миколайович (випускник 1967р) працює на кафедрі з 1967 року, читає курси: “Гідро- та пневмопривід”, “Автоматизація та роботизація ковальсько-штампувального виробництва”, “Основи технології ковальського машинобудування”, “Методи вимірювання та реєстрації процесів обробки металів тиском”. Сфера наукових інтересів – періодичне прокатування, автор 35 друкованих наукових робіт, у тому числі 9 винаходів. Доктор технічних наук, доцент Калюжний Володимир Леонідович (випускник 1977р) працює на кафедрі з 1977 року, на посаді професора читає курси: “Чисельні методи аналізу прикладних задач обробки металів тиском”, “Технологія холодного об’ємного штампування”. Наукова робота – дослідження процесів холодного об’ємного штампування. Автор 70 друкованих наукових робіт і 15 винаходів. Кандидат технічних наук, доцент Гожій Сергій Петрович (випускник 1981 р.) працює на кафедрі з 1981 року – доцентом, заступник директора ММІ з методичної робити. У 1986–1989 вчився в аспірантурі. У 1990 р захистив кандидатську дисертацію. З 1991 р. – асистент, з 1994 – доцент. У 1999–2001роках – помічник ректора, у 2001–2003 роках – керуючий справами НТУУ “КПІ”. З 2003 р. навчається у докторантурі. Сфери наукової діяльності – методи обробки металів з локалізованим осередком деформації, об’ємне та листове штампування. Нагороджений знаком “Відмінник освіти України”. Читає курси: “Ковальсько-штампувальне обладнання” та “Спеціальні розділи ковальсько-штампувального обладнання”. Автор 55 друкованих наукових робіт і 20 винаходів. Доцент Тривайло Михайло Семенович – кандидат технічних наук, доцент, Заслужений винахідник України. Працює в НТУУ “КПІ” з 1964 року, на кафедрі – з 2007 року. Викладає курс “Деталі машин” для студентів ММІ та факультету Біотехнологій. Має більше 40 наукових публікацій та більше 300 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. Кандидат технічних наук, доцент Маковей Валерій Олек­сійович (випускник 1974 р.) працює на кафедрі з 1995 року, читає курси: “Основи теорії тертя, зношування та змащення”, “Високошвидкісні методи обробки металів тиском”. Наукові інтереси – дослідження тріщиностійкості і зносостійкості конструкційних матеріалів і стійкості штампів. Має 60 друкованих наукових праць, 10 винаходів, підручник  і монографію. Кандидат технічних наук Орлюк Михайло Володимирович (випускник 1995р.) працює на кафедрі з 1997 року доцентом.