Цікаве відео

моделювання процесів в DEFORM

      Застосування сучасних пакетів програм для проектування технологій різних видів  виробництв в основному орієнтовано на зменшення термінів підготовки виробництва, налагодження технології, а так само мінімізації фінансових затрат. Проектування технологічних процесів в сучасних СAD / CАM / САЕ системах дозволяє так само скоротити витрати, які можуть з’явитися в процесі виробництва, тому що зараз можливо більш точно прогнозувати дефекти різного роду пов’язані з недоробкою технології.

DEFORMTM – спеціалізований інженерний програмний комплекс, призначений для аналізу процесів обробки металів тиском, термічної і механічної обробки. DEFORM дозволяє перевірити, відпрацювати і оптимізувати технологічні процеси безпосередньо за комп’ютером, а не в ході експериментів на виробництві методом спроб і помилок. Завдяки цьому суттєво скорочуються терміни випуску продукції, підвищується її якість і знижується собівартість. Розроблений американською компанією Scientific Forming Technologies Corporation (SFTC), що є лідером в області моделювання процесів обробки металів тиском.
DEFORM дозволяє моделювати практично всі процеси, застосовувані в обробці металів тиском (кування, штампування, прокатка, пресування та ін.), А також операції термічної обробки (загартування, старіння, відпустка і ін.) І механообработки (фрезерування, свердління та ін.) .
DEFORM застосовується по всьому світу, як на промислових підприємствах, так і в науково-дослідних інститутах та технічних університетах, є найпоширенішим програмним комплексом для моделювання процесів обробки металів тиском.