Підготовка фахівців та наукова робота з удосконалення технології та обладнання для формоутворення деталей пластичним деформуванням почалась в КПІ у 1898 році. Перший випуск Інженерно-механічного відділення КПІ з 10 спеціалістів відбувся в 1903 році, з них 3-є захистили дипломи інженерів за спеціальністю обробка металів тиском. Кафедра підготувала понад 4000 фахівців з технологій обробки матеріалів. Серед випускників кафедри академіки, члени-кореспонденти академії наук, більше 25 докторів наук, більше 75 кандидатів наук, сотні керівників державних і приватних підприємств, державні службовці вищого рівня. Сьогодні на кафедрі працює: шість професорів, шість доцентів, два старші викладачі та вісім асистентів. Наше понад 100-літнє існування свідчить про давні традиції, великий досвід, високий рівень викладання, визнання серед колег та спеціалістів підприємств та організацій різних галузей промисловості України.

Читати більше про історію кафедри