Літня школа “Boosting the scientific excellence and innovation capacity of 3D printing methods in pandemic period”

Відділ академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує долучитися до літньої школи “Boosting the scientific excellence and innovation capacity of 3D printing methods in pandemic period”

🔹 Літня школа запрошує на курс для студентів, магістрів та аспірантів, які спеціалізуються в механічній інженерії, мехатроніці, біоінженерії, матеріалознавстві. Основна тематика школи зосереджена на розробці, виробництві та випробуванні медичного устаткування, спрямованих на підтримку лікарень у контексті пандемії.

🔹 Заявка учасника повинна містити наступні документи:

•  мотивація участі у літній школі;

•  СV;

•  тематика та обґрунтування праці дипломної роботи.

Інформація про літню школу на сайті, розклад заходів за посиланням

Коли:

•  школа відбуватиметься з 19 по 30 липня 2021 року;

•  для безкоштовної участі потрібно подати заявку та пройти співбесіду до 16 червня;

•  кінцевий термін реєстрації триває до 19 червня

Де: Online, пакет документів надіслати на пошти remigiusz.labudzki@put.poznan.pl та olha.vakhrina@put.poznan.pl, після офіційного відбору учасників, вони мають зареєструватися на сайті