Сертифікатні програми

Слухачами сертифікатної програми можуть бути студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Сертифікатна програма розрахована на студентів 3 та 4 курсу денної форми навчання. Запис на програму відбувається в період реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін на наступний навчальний рік. Студенти обираючи навчальні дисципліни на 3, 4 курси, можуть записатися на сертифікатну програму за умови оволодіння освітніми компонентами цієї програми, передбачених для 2-го курсу. Сертифікатна програма передбачає використання дуальної форми навчання, за побажанням представників підприємств стратегічних партнерів.

Бакалавр

Разом із Прогрестех-Україна кафедра ТВЛА започаткувала сертифікатну програму підготовки бакалаврів із можливістю подальшого працевлаштування в компанії. Викладання здійснюється як співробітниками компанії, так і викладачами кафедри на території учбового центру компанії та на кафедрі. Компанія Прогрестех-Україна надає інтелектуальні послуги провідним світовим виробникам авіатехніки, підприємствам транспортної та промислової інфраструктури. Входить до чільної трійки інженерно-конструкторських центрів України. Основний партнер і замовник Прогрестех-Україна – компанія Boeing.

Магістр

Слухачами сертифікатної програми можуть бути студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Сертифікатна програма розрахована на студентів 1 та 2 курсів денної форми навчання другого рівня вищої освіти. Запис на програму відбувається в період реалізації студентами права на вільний вибір навчальних дисциплін на наступний навчальний семестр. Сертифікатна програма передбачає використання дуальної форми навчання, за побажанням представників підприємств стратегічних партнерів.