[13.04.2017 | 10:00] Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2017»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2017», який проходитиме 13 квітня 2017 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 17:00.  На Ярмарку будуть представлені більше ніж 30 компаній (див.нижче), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній Київстар, «SMART business», Укренерго та Альфа-банку.

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Компанії, які представлені на Ярмарку вакансій:

Melexis Альфа-Банк Хенкель Україна
SMART business ТОВ «Інфопульс Україна» ДП “НЕК “УКРЕНЕРГО”
1+1 медіа JTI ТОВ «Сокар Петролеум»
Друкарня ВОЛЬФ КИЇВСТАР Innoware
Mindy Supports CRH Ukraine Dentsu Aegis Network Ukraine
LLC Sirin Software BritMark Vodafone Україна
lifecell ТОВ «Парус-Проект» група компаній «Ай Ті Артіль»
KOSTAL EPAM ТОВ «Нестле Україна»
Intetics Vega Національна поліція України
KPMG медіакомпанія Бурда-Україна ТОВ «КПП Центр»
VENTS PwC ТОВ «НВП УРС»