Без рубрики

Сумна новина

Кафедра Технології виробництва літальних апаратів (ТВЛА) НН ММІ та кафедра  Лазерної техніки та фізико-технічних технологій (ЛТФТ) НН ІМЗ з сумом сповіщають, що 03 квітня 2023 року на 91-му році передчасно пішов з життя

 Тривайло Михайло Семенович кандидат технічних наук, доцент, Заслужений винахідник України.

Тривайло М.С працював в КПІ ім. Ігоря Сікорського з 1964 року, на кафедрах ЛТФТ, Технічної механіки (під час завідування нею Іванченка Ф.К.) та ТВЛА (2007-2015рр.). Викладав курс “Деталі машин” для студентів НН ММІ та факультету Біотехнологій.

Народився Тривайло М.С. 17 жовтня 1932 р., Решетилівському р-ні Полтавської обл.

Трудова діяльність Тривайла М.С. почалась у 1955 р. Після закінчення Металургійного факультету ХПІ за спеціальністю „Машини та технологія обробки металів тиском” працював інженером-конструктором, заступником начальника ремонтного цеху, начальником ПРБ холодно-болтового цеху Магнітогорського калібрувальбного заводу. З 1960 року – керівник групи проектно-конструкторського відділу Науково-дослідного інституту метизної промисловості, а з 1963 – начальник сектора проектно-конструкторського відділу НДІМетиз. З 1963 року науково-педагогічна діяльність Тривайла М.С. пов’язана з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», в якому він пройшов шлях від асистента до доцента. У 1966 році захистив кандидатську дисертацію, у 1972 році отримав звання доцента. Михайло Семенович Тривайло – відповідальний виконавець госпдоговірних робіт, автор більш ніж 40 друкованих наукових робіт та автор більше 300 об’єктів права інтелектуальної власності.

Тривайло М.С. зарекомендував себе висококваліфікованим педагогом, наставником молоді та вмілим організатором навчального процесу, викладав на високому рівні професійно-орієнтовані навчальні дисципліни, користувався авторитетом серед студентів та викладачів кафедр ЛТФТ та ТВЛА, НН ММІ, НН ІМЗ, КПІ ім. Ігоря Сікорського.

В нашій пам’яті Михайло Семенович назавжди залишиться життєрадісним, усміхненим другом та колегою з невичерпним бажанням працювати та створювати.

Прощання орієнтовно відбудеться в четвер 06.04.2023р.

З повагою, колектив НН ММІ та НН ІМЗ