Міжнародна співпраця ММІ

КПІ й Korea Lift College підписали меморандум про співпрацю

У Київській політехніці відтепер навчатимуть фахівців у ліфтовій галузі. Науково-освітнім партнером проєкту буде Корейський інститут ліфтів. Угоду про співпрацю уклали на онлайн-зустрічі сторін. Ініціатором ідеї став посол Республіки Корея в Україні Лі Ян Гу.

На базі КПІ діятиме професійна школа з підготовки спеціалістів за напрямами: інженерія ліфтів, конструкція ліфтів, установка ліфтів та їх технічне обслуговування.

Очолить це відділення в КПІ директор Механіко-машинобудівного інституту професор Микола Бобир:

«Ми надзвичайно зацікавлені у науково-освітній співпраці з Korea Lift College. Сподіваємось на плідну роботу. Для нас важливо не лише навчати фахівців високого рівня, а й бути певними у їх дальшому працевлаштуванні. Тому хотіли б з’ясувати всі нюанси можливостей роботи наших випускників, зокрема, і в Кореї. Адже чітко окреслені перспективи слугуватимуть додатковим стимулом для наших студентів».

Ми також працюємо над іншими своїми проектами і сповнені ентузіазму.