ВСТУП НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» до магістратури (5 курс). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання в магістратурі триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно 01 липня скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови  у формі ЗНО. Для складання іспиту (за технологією ЗНО) необхідно зареєструватись з 06 травня до 03 червня. Також тобі необхідно скласти фахове вступне випробування, яке буде проходити з 05 липня до 26 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Для того, щоб подати документи, потрібно зареєструвати електронний кабінет з 1 липня. Подати заяву можна буде з 05 липня по 22 липня включно.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра?

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Фахові вступні випробування в магістратуру

Розклад роботи атестаційної комісії для вступників в магістратуру, які складали ЄВІ на спеціальній сесії або не змогли бути на комплексному фаховому випробуванні, що було в серпні:

Консультація 13.10.2020 в 14.00

Локація: конференции Zoom

Код доступа: 556020

Комплексне фахове випробування 15.10.2020 в 14.00

Локація: ауд. 012к., перший корпус КПІ. ім. Ігоря Сікорського

програми вступних випробувань до магістратури