ВСТУП НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» до магістратури (5 курс). Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання в магістратурі триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно 01 липня скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови  у формі ЗНО. Для складання іспиту (за технологією ЗНО) необхідно зареєструватись з 06 травня до 03 червня. Також тобі необхідно скласти фахове вступне випробування, яке буде проходити з 05 липня до 26 липня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Для того, щоб подати документи, потрібно зареєструвати електронний кабінет з 1 липня. Подати заяву можна буде з 05 липня по 22 липня включно.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра?

Додаткове вступне випробування для вступу до магістратури скасовано!

Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання проводиться в такі строки:

*в разі наявності вакантних місць, за рішенням Приймальної комісії, терміни можуть бути подовжені.

Крім того, за умови наявності, у строки, визначені для прийому документів, вступник особисто подає до атестаційної комісії оригінали (або копії) документів, які підтверджують творчі фахові досягнення (статті, патенти тощо). Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

програми вступних випробувань до магістратури